Domů
Aktuálně
pořádané akce Domova, aktuality
Dokumenty a informace
pro žadatele
Kontakty
vedení domova a jednotlivé služby

Zahradní slavnost 2022

Velmi děkujeme všem, kteří se zúčastnili Zahradní slavnosti 2022, ať v roli klientů, rodinných příslušníků, účinkujících a to: MUDr. Pospíšil a Myšáci, pan Fišer ze Studence, Jilemský Spolek dam a dívek, manželé Brožovi, Domov Tereza, mažoretky Poniklá - Kopretinky a v neposlední řadě pracovníkům Domova U Nás, za hojnou účast.


Věřím, že jsme si společně užili příjemné chvíle doplněné bohatým programem a dobrými pochutinami. Další plánované setkání při zahradní slavnosti plánujeme uspořádat na podzim. Budete včas informováni. Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Publikováno: 28. července 2022 11:00

Zpět na všechny články

Kontaktní informace:
DOMOV U NÁS
Domov se zvláštním režimem
Bratrouchov 1
512 43 Jablonec nad Jizerou
Identifikační číslo služby: 3906688

Provozovatel:
Zlatý věk, s. r. o.
Rybná 716/24
Staré Město, 110 00 Praha
IČO: 275 81 527
ID datové schránky: i2uc8bt

Další kontakty dle oddělení

S úctou k životu

Naším cílem je poskytovat kvalitní sociální služby na základě individuálního plánování (vycházejícího z individuálních potřeb a přání každého klienta), poskytování ošetřovatelské péče s možností pokračování v domácích činnostech a zvyklostech, chránit a prosazovat práva klientů, předcházet sociálnímu vyloučení, dále sociálně začleňovat do společnosti, aktivizovat a podporovat osobní růst každého klienta.

DOMOV U NÁS - domov se zvláštním režimem

DOMOV U NÁS - domov se zvláštním režimem

Historie

Domov U Nás má historické kořeny. Budova od svého založení na začátku minulého století sloužila jako tělocvična Sokolu a na přilehlé stráni dlouhou dobu fungovalo venkovní divadlo.

DOMOV U NÁS - domov se zvláštním režimem

Prostředí

Náš domov se nachází v jednom z nejkrásnějších údolí Krkonoš. Celý objekt je zabezpečen a má bezbariérový přístup.

DOMOV U NÁS - domov se zvláštním režimem

Pokoje

Klienti jsou ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Ke standardnímu vybavení pokojů patří polohovací postel, noční stolek, šatní skříň.